Szkoła Nowej Ewangelizacji serdecznie zaprasza na ogólnopolską ewangelizację „Przystań z Jezusem 2018” w Kołobrzegu.

Hasłem tegorocznej „Przystani z Jezusem” są słowa z Księgi Izajasza;

Jak bardzo oczekiwane są na górach stopy zwiastuna dobrej nowiny, który głosi pokój, zwiastuje dobro, obwieszcza zbawienie, mówi do Syjonu <<Twój Bóg króluje>>. Iz 52, 7

Tym, który wybiera do głoszenia Ewangelii jest Zmartwychwstały Jezus. To On posyła każdemu ochrzczonemu Swojego Świętego Ducha. Namaszczenie, to potwierdzenie wyboru oraz napełnienie wszelkimi darami do wypełnienia misji. Wraz z przyjściem Ducha Świętego i objawieniem się w chrześcijaninie charyzmatów, natychmiast pojawia się powołanie. I to nie jest zwykłe powołanie. Co znaczy być posłanym? To oznacza, że Bóg wybrał mnie od łona matki na to, bym w tym świecie wypełnił konkretne zadanie. On mnie zna i to całkowicie. Wie o tym, co umiem i jakie są moje talenty, ale zna także moje braki. I co? I wiedząc to wszystko On mnie posyła do tego „świata”, aby z Boga była przeogromna moc, a nie z nas (2 Kor 4,7). Bóg chce, byśmy napełnieni Jego mocą szli do braci i sióstr z Dobrą Nowiną.

Dlatego pragniemy dzielić się Dobrą Nowiną o Chrystusie zarówno z uczestnikami wielkiej imprezy muzyki elektronicznej Sunrise Festival jak również z każdą osobą, która w tym czasie będzie w Kołobrzegu na wypoczynku.

Spotykamy się 25 lipca 2018r. o godz. 17:00 punkcie rejestracji Sali SNE w Koszalinie przy ul. Staszica 38.
Osoby, które uczestniczą tylko w ewangelizacji bez udziału w rekolekcjach przygotowujących przyjeżdżają 27 lipca najpóźniej do godz. 15:00 również do Koszalina - skąd będzie zorganizowany wyjazd na ewangelizację na Sunrise w Kołobrzegu.

Posługa muzyczna: Pieśń Chwały.
 
 
W dniach 27-29.07.2018 do Kołobrzegu przyjadą uczestnicy festiwalu Sunrise (festiwal muzyki elektronicznej) z Polski i z zagranicy. Chcemy dzielić się naszym doświadczeniem Jezusa, głosić Dobrą Nowinę oraz zapraszać do naszej "Przystani". Będziemy ewangelizować na ulicach Kołobrzegu poprzez pantomimy, scenki, muzykę, taniec i składanie świadectwa.

Kontakt

Biuro jest czynne:
pon - pt: 09:00 - 15:00

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 783 390 033

Logowanie

© 2018 Przystań z Jezusem 2018