My, nie możemy nie mówić o tym, cośmy widzieli i słyszeli, ponieważ Bóg jest niezwykły, wspaniały, a poza tym...Jezus pytał o Ciebie!
Przez trzy dni rekolekcji prowadzonych przez o. Jose Maniparampila Bóg przez swoje Słowo kształtował w nas pewność tego, że On nas:
- umiłował ( przyszedł na świat, by nam o tym powiedzieć)
- wybrał (jeszcze przed założeniem świata)
- posłał ( by mówić naszym braciom i siostrom o Jego Miłości)
O. Jose uczył nas jak ufać Bogu w każdej sytuacji, nawet sytuacji krzyża, trudności, jak słuchać Jezusa i wypełniać Jego wolę.
Przez kolejne dwa dni ewangelizatorzy przygotowywali się poprzez warsztaty: muzyczne, taneczne, kurs świadectwo, kreatywne, kerygmatyczne do ewangelizacji. Była to ciężka "praca", ale przyniosła niezwykłe efekty. (filmiki na youtube mówią same za siebie)
 https://www.youtube.com/watch?v=Udz--_x0SSY
Od piątku do niedzieli mieliśmy w Kołobrzegu rozstawioną scenę na trasie do Sunrise, na której wielbiliśmy Boga, tańczyliśmy, głosiliśmy Słowo i modliliśmy się. A każdej nocy, kiedy trwał festiwal szliśmy porozmawiać z naszymi braćmi i siostrami z Sunrise.
Zapraszamy do przeczytania artykułów diecezjalnego "Gościa Niedzielnego", który opisuje Przystań z Jezusem 2015r. Aby przejść do artykułów wystarczy kliknąć w wybrany tytuł artykułu  poniżej.

Artykuły ,,Gościa Niedzielnego":

Przystań z Jezusem
Nie myślcie o żniwach
Chce Ci powiedzieć że
Dzisiaj tańczę dla Jezusa
Jezus pytał o Ciebie
Zanim pójdą do ludzi

Zapraszamy również do oglądnięcia Flash Mobów z ewangelizacji:


Kontakt

Biuro jest czynne:
pon - pt: 09:00 - 15:00

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 783 390 033

Logowanie

© 2018 Przystań z Jezusem 2018